WYSOKA JAKOŚĆ - TRADYCJA - NOWOCZESNOŚĆ

Nasza szeroka oferta obejmuje okna drewniane, plastikowe, drewniano-aluminiowe, aluminiowe, drzwi wewnętrzne, drzwi podnoszono-przesuwne, drzwi zewnętrzne, rolety zewnętrzne oraz szyby.

Okna plastikowe i aluminiowe

Z szerokiej oferty okien plastikowych i aluminiowych możecie Państwo zamówić u nas między innymi okna z systemem profili o wielokomorowej geometrii (7 komór w profilu ramy i 6 komór w profilu skrzydła) oraz głębokość zabudowy 82 mm zapewniający efektywność energetyczną na najwyższym poziomie. Profile takie wykonane są w najwyższej klasie A i dają gwarancję stabilności, pewnego montażu i wysokiej odporności na włamania. Dzięki dodatkowej uszczelce środkowej doskonale izolują hałas, zimno, wilgoć i przeciągi, a wzornictwo o klasycznej optyce i  w wyważonych proporcjach sprawia, że okna te pasują praktycznie do każdej elewacji.

Okna drewniane

Okna drewniane wykonujemy w bogatej palecie kolorów z wyselekcjonowanych gatunków drewna (sosna, meranti, dąb, modrzew). Dzięki zastosowaniu szyb i okuć utrudniających włamanie, zwiększony jest komfort mieszkańców oraz bezpieczeństwo całego domu.

Istnieje możliwość wyboru szyb ornamentowych lub przepięknych i ponadczasowych witraży. Dodatkowym atutem dostarczanych przez nas okien drewnianych jest możliwość wyposażenia je w ukryte okucia.

 W naszej ofercie posiadamy okna drewniane o następujących parametrach:

– IV 68mm Standardline – szyby zespolone jednokomorowe o współczynniku przenikania Ug=1,1 wypełnione Argonem

– IV 78 mm Energoline – szyby zespolone dwukomorowe o współczynniku przenikania Ug=0,7 wypełnione Argonem

– IV 92 mm Passiveline – szyby zespolone dwukomorowe o współczynniku przenikania Ug=0,5 wypełnione Argonem

Okna retro

Wszystkie okna drewniane możemy wykonać w profilu klasycznym Retro z okapnikiem drewnianym oraz ozdobnymi elementami odtworzeniowymi, według projektu zgodnego z zamysłem inwestora, projektanta, czy konserwatora zabytków.

Nasze okna zaopatrzone są w okucia ;
-Maco ( Austria ) okna PVC
-Roto ( Niemcy ) okna drewniane

Okiennice drewniane

Ponadczasowe piękno okiennic drewnianych dodaje uroku i harmonii domu lub fasadzie firmy. Zajmujemy się tworzeniem okiennic drewnianych klasycznych i nowoczesnych – dbamy o wysoką jakość wykonania projektu, sprawiając, że marzenia naszych Klientów stają się rzeczywistością. 

Podejmujemy się również wykonania okiennic drewnianych w projektach rekonstrukcyjnych, w tym do obiektów zabytkowych.

logo PRODARO EN1
WYSOKA JAKOŚĆ - TRADYCJA - NOWOCZESNOŚĆ

Creative Studio: Innovated