WYSOKA JAKOŚĆ - TRADYCJA - NOWOCZESNOŚĆ

Firma „PRODARO” dostarcza swoim Klientom wyroby o wysokiej jakości. Nasze produkty znakomicie sprawdzą się w budownictwie klasycznym i nowoczesnym: jedno i wielorodzinnym, w obiektach użyteczności publicznej i obiektach zabytkowych.

Posiadamy niezbędne atesty oraz certyfikaty, w tym znak jakości CE na jednoramowe okna i drzwi Standardline – grubości 68mm, Energoline – grubości 78mm oraz Passivline – grubości 92mm.

Firma służy doradztwem inwestorom indywidualnym oraz instytucjonalnym, a dzięki nowoczesnej technologii produkcji jest w stanie sprostać każdemu, nawet najbardziej oryginalnemu zamówieniu.

Zapewniamy również pomiary na budowie, transport oraz autoryzowany montaż. Służymy serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Zapewniamy dogodne warunki realizacji umów, jakość wyrobów i szybkie terminy realizacji. Zamówienia na niektóre typy okien realizujemy w ekspresowym terminie 36 godzin !

GWARANCJE

Przy zakupie naszych produktów służymy serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Gwarancja na nasze wyroby obejmuje okres pięcioletni.

W razie awarii dosyłamy uszkodzoną część, lub wymieniamy ją bezpośrednio u klienta.

TRANSPORT

Transport okien odbywa się poprzez specjalistyczną firmę spedycyjną, posiadającą wymagane ubezpieczenia.

Zapraszamy do współpracy
logo PRODARO EN1
WYSOKA JAKOŚĆ - TRADYCJA - NOWOCZESNOŚĆ

Creative Studio: Innovated